درباره ما

شاعر و نویسنده

فریال عالم شناس با اخذ مدرک دکترا از سوی دانشگاه سواز لندن، متعاقب تقریر و مطالعه دو کتاب آخر از ایشان (قلم دل و طیلسان زهد) به عنوان محقق و نویسنده و شاعر مجموعه منحصر به فرد طیلسان زهد، اعطای مدرک دکترا انجام گردید که با تائیدیه سه شخص مهم و برجسته جهانی و با مهر و امضای ایشان مجوز اخذ کد شخصی در کالج سواز لندن و ویزای شینگن را دریافت نمود و همچنین اجازه تاسیس دفتر کار در کشور های حوزه ی شنگن و حتی کشور هایی خارج از این حوزه را نیز دارد .


و با دعوتنامه از سوی پروفسور چاندراشکر یکی از بزگترین زبان شناسان جهان، به کشور ایشان دعوت شد،که به عنوان استاد بین الملل در آن کشور مشغول به کار شود ، با تمامی تسهیلات و سفر رایگان و هتل پنج ستاره در ایام کریسمس و منزل اختصاصی و در نهایت استقرار در آنجا به منظور تدریس در دانشگاه در باب متافیزیک و اشعار عرفانی .

نام اساتید جهانی در باب تایید شایستگی اینجانب و اخذ مدارک مذکور 👇👇👇 از دانشگاه soas لندن

اسامی اساتید:
چاندراشکر
چرمن
و لوئیس ونچورا میباشد.

🔽chairman :
رئیس دانشگاه و ارشدترین مدیر در میان اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها می‌باشد، و

🔽Louis F. Ventura:
معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد اطلاعات
(CIO) در شرکت محصولات ساختمانی Quanex

🔽Chandrashekhara :
پروفسور
فیلمنامه نویس
هشتمین شاعر کانادایی زبان جهان
بزرگترین زبان شناس جهانی

و همچنین مدارک PHD در باب دانش ریکی، سایکیک و پرانیک که این سه دکترا نیز مشمول اکتساب مجوز ویزای شنگن است برای سفر به بسیاری از کشورها برای زندگی و کار و راه اندازی یک کلینیک.


امضای این مدارک نیز توسط این اساتید انجام شده است 👇
🕉️Dr. Savita sharma
🕉️Dr. Nitin mohan lal

مدرک دیگری که ایشان از کشور هندوستان اخذ کرد، تأیید صلاحیت وی در باب فلسفه و عرفان و حکمت اخلاق و تمامی رشته های یوگا، آسانا، پرانایاما، آناتونی، مدیتیشن، مانترا و درمانگری و تدریس درمان گری به روش های مختلف می باشد

و
مدارک اخذ شده از ایران عبارتند از :
مدرک رسمی گویندگی از وزارت ارشاد
زبان انگلیسی